O mnie


ArtMagda | Magdalena Matarszek
mail: artmagda@op.pl 

Mam na imię Magda, mam 36 lat. Od 8 lat zajmuję się rękodziełem. Wykonuję albumy handmade na różne okazje, jak: narodziny dziecka, chrzest, roczek, komunia, bierzmowanie, urodziny, ślub, rocznice, podziękowania. W swoje prace wkładam dużo serca i zaangażowania, staram się dopracować każdy szczegół, by stworzyć przedmiot jedyny i niepowtarzalny. Dzięki albumom ręcznie robionym mogę uchronić od zapomnienia ulotne wspomnienia, zamknąć je dla Ciebie w piękną oprawę i opisać Twoją wyjątkową historię. Jeżeli jesteś osobą ceniącą wysokiej jakości rękodzieło, jeżeli jesteś wrażliwy/a na piękno detali, to moje albumy są właśnie dla Ciebie. 

Więcej o moim procesie tworzenia, inspiracjach i motywacjach przeczytasz w wywiadzie, którego udzieliłam dla grupy Poland/Handmade, do której mam zaszczyt należeć. Cztery lata temu uzyskałam Znak Jakości Poland/Handmade.

Moje ponad 8-letnie doświadczenie pracy w technice scrapbooking pozwoliło mi wypracować najwyższą jakość wykonywanych albumów na bazie najlepszych gatunkowo materiałów. Proponowane wzory są oryginalne i niepowtarzalne, dzięki czemu masz pewność zakupu przedmiotu unikatowego. W zakładce Rekomendacje znajdziesz listę polskich i zagranicznych marek, z którymi dotychczas współpracowałam. Zachęcam Cię także do zapoznania się opiniami Klientów na temat moich albumów.

Z wykształcenia jestem tłumaczem i lektorem języka francuskiego. Uwielbiam Francję, jej kulturę, literaturę, kuchnię i wyśmienite wino. Jakiś czas mieszkałam w Paryżu, wróciłam jednak do Polski i zamieszkałam w Opolu, gdzie wychowuję dwóch synów (Tomek 8lat, Michał 7lat). W wolnym czasie dużo czytam i piszę recenzje książek na moim blogu literackim ArtMagda | książki i Paryż subiektywnie

Zapraszam Cię na Fanpage ArtMagda, gdzie znajdziesz moje najnowsze projekty albumów, kursy DIY i subiektywne recenzje książek.  Oraz do galeria prac na Pinterest


Witaj, rozgość się i poczuj jak u siebie.
ArtMagda, albumy handmade, ręcznie robione


1 komentarz:

  1. Hi,bardzo ladne Twoje albumy kolorystyka i kompozycja stron

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, ArtMagda.